Сидорова поздрави читалище “Зора – 1872” кв. Нова махала, Габрово


Публикувано на 11-09-2017 в Новини

Сидорова поздрави читалище “Зора – 1872” кв. Нова махала, Габрово

Кристина Сидорова бе специален гост на честването на 145 години от създаването на читалище “Зора – 1872” кв. Нова махала, Габрово. Тя поднесе поздравителен адрес и цветя на председателя Тодор Цветков и благодари за будната творческа дейност на местната културна институция.

“Приемете моите най – сърдечни поздрави по повод 145 години от създаването на читалище „Зора – 1872” кв. Нова махала, Габрово.

Пожелавам здраве и творчески успехи. Нека и за в бъдеще имате силен дух, за да утвърждавате читалищната дейност и да продължавате делото, което сте започнали!

На този светъл празник бих искала да изкажа и благодарността си към всички самодейци от читалището, които с всеотдайния си труд и обич към Габрово съхраняват местната култура. “ каза Сидорова пред насъбралото се множество от гости и самодейци, дошли да почетат празника.

Първата част от тържествената част приключи със словата – “Не се гаси туй що не гасне”. Няколко думи, а сякаш цял един живот на не едно или две поколения.

Коментирай

Вашият email няма да бъде публикуван.


*